Kurumsal

“Opal Pivot” olarak tarımsal sulama alanında dünyanın en gelişmiş sistemi olan Center Pivot, Lineer Pivot ve Universal Pivot sistemlerini üretiyoruz. Opal Pivot, her üreticinin ihtiyaçlarına değer katacak entegre bir ürün, sistem ve hizmet dizisi sunar. Sulama sistemlerinin Türkiye’den Dünya’ya açılan yüzü olan Opal Pivot sistemleri, yurt içinde ve yurt dışında faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiğimiz bazı ülkeler şöyle: Sırbistan, Romanya, Karadağ, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Katar, Mısır, Mozambik, Irak, Cezayir, Libya...

 

Opal Pivot sulama sistemleri, en temel insani ihtiyaçların karşılanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Küresel nüfusun sürekli olarak artmasıyla birlikte, gıda üretimleri daha yüksek ürün verimi gerektireceğinden, arazi ve suyun daha verimli kullanılması gerekecektir.

 

Ana ürün gruplarımız: Center “Merkezi” Pivot, Lineer “Doğrusal” Pivot ve Universal “Çok Amaçlı” Pivot sulama sistemleridir. Ayrıca sulama sistemlerimizde kullandığımız, sulama başlığı, dişli kutusu, tahrik motoru, tekerlek ve kontrol panoları Opal Markalı olup %100 yerli üretimdir.

Bu sistemler tarım alanının sulanmasında her noktaya eşit su dağıtarak ürün verimliliğini artırırken her bölgede kaliteli ürün almanızı sağlar. Teknolojisini yenileyen, iç ve dış pazarlara erişim olanaklarını ve rekabet gücünü arttıran Opal Pivot ‘un ana faaliyet konuları:

» Endüstriyel Alanda:


- Araştırma ve Geliştirme

- Üretim
 

» Ticaret ve Pazarlama Alanları:

 

- Pazarlama ve Satış

- Mühendislik ve Proje Hizmetleri, Sistem Satışları

- İhracat